#muzeumziemibieckiej KONKURS!

9 lutego 2018

OGŁASZAMY KONKURS!

Konkurs ma na celu zachęcenie młodzieży do odwiedzenia ekspozycji Muzeum Ziemi Bieckiej i zapoznania się z jego zbiorami. Priorytetem jest dotarcie do jak najszerszego grona odbiorców oraz mobilizacja by z wykorzystaniem dostępnych im środków i umiejętności, po zaznajomieniu się z eksponatami, podzielili się swoimi spostrzeżeniami w szerszym kręgu. Media społecznościowe pełnią tutaj rolę łącznika między uczestnikami a potencjalnymi zainteresowanymi danym tematem. Kierując się aktualnymi trendami wśród docelowej grupy odbiorców wybór padł na aplikację Instagram.

Uczniowie szkół podstawowych (od klasy 4), gimnazjów i szkół średnich, za okazaniem legitymacji szkolnej, w czasie trwania konkursu, mają zapewnione darmowe wejście do wszystkich obiektów Muzeum Ziemi Bieckiej. Ulga dotyczy wejść indywidualnych, nie uwzględniamy grup zorganizowanych. Namawiamy by podczas zwiedzania kreatywnie ująć swoje obserwacje na fotografii. Nie jest dozwolone ingerowanie w ekspozycję! Zdjęcie nie może przestawiać wyraźnego wizerunku osób prywatnych. Wykonane zdjęcie należy opublikować na Instagramie. Nieważne czy będzie to Twoje konto, czy poprosisz kogoś o użyczenie jego przestrzeni na tę okazję, pamiętaj tylko aby spełnić następujące warunki:
– jedna osoba (rozumiane jako jedno konto w aplikacji Instagram) może zgłosić tylko jedno zdjęcie,
– podpisz co sfotografowałeś,
– zdjęcie musi przedstawiać ekspozycję muzeum, jej fragment, eksponat, wnętrze muzeum (zależy nam żeby ugościć Was w naszych progach),
– otaguj zdjęcie hashtagiem #muzeumziemibieckiej

Gotowe! Oczekuj repostu swojego zdjęcia na naszym instagramowym koncie, to da Ci pewność, że zdjęcie zostało zakwalifikowane do konkursu.

W zależności od ilości zgłoszeń rośnie pula nagród. Jeżeli otrzymamy mniej niż 30. zgłoszeń, wybierzemy jedno najlepsze zdjęcie, które zostanie nagrodzone długopisem 3D. Po przekroczeniu magicznej liczby 30. zdjęć dokładamy miejsce drugie, a za nie słuchawki douszne, oraz trzecie – nagrodzone powerbankiem.

Zastrzegamy sobie możliwość publikacji zrepostowanych zdjęć na naszym facebookowym fanpage, w celu informowania o przebiegu konkursu i zachęcenia kolejnych osób do wzięcia udziału w zabawie.

Zdjęcia można zgłaszać od 12.02 do 12.03.2018 (włącznie).

Po upłynięciu terminu zgłoszeń komisja wybierze najlepsze zdjęcia a laureaci zostaną poinformowani o terminie spotkania i możliwości odebrania nagród.

W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt pod nr tel. 13 44 71 093 lub w wiadomości prywatnej na naszym fanpage (Facebook).

Czekamy na zgłoszenia!