Święto Kosmy i Damiana 2019- dzień drugi

18 września 2019

Dzień drugi Święta Kosmy i Damiana. Na dziedzińcu Domu z basztą rozstawione zostały stoiska warsztatowe oraz stoiska ze zdrową żywnością, kosmetykami wykonanymi z ziół, ceramiką, biżuterią i pysznym domowym chlebem, który nawiasem mówiąc rozszedł się jak świeże bułeczki 😉 Mali i duzi uczestnicy warsztatów mogli zrobić własnoręcznie kosmetyki lub maści, pobawić się twórczo przy łapaczach snów lub ziołowym ekoprincie. Powstały piękne i pachnące rzeczy, które uczestnikom będą przypominały miłe i ciekawe popołudnie w naszym Muzeum. Dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do nas i uczestniczyli w Święcie Kosmy i Damiana 2019. Mamy nadzieję, że spotkamy się za rok, a wcześniej na innych naszych muzealnych wydarzeniach.