Święto Kosmy i Damiana 19-20 września 2020 r. !

2 września 2020

Święto Kosmy i Damiana 19-20 września 2020 r. !

Święto Kosmy i Damiana 2020

Święto Kosmy i Damiana 19-20 września 2020 r. !Serdecznie zapraszamy Państwa na kolejną edycję Święta Kosmy i Damiana, w dniach 19 – 20 września 2020 r. Tegoroczna edycja, wyjątkowo przebiegać będzie ONLINE. Na dwa dni aptekarskiego święta przygotowaliśmy dla Państwa ciekawe wykłady, dotyczące Ogrodów Botanicznych oraz warsztaty z tej tematyki. Wszystkie wydarzenia dostępne będą na stronie muzeum ; www.muzeum.biecz.pl, oraz na fanpage muzeum. Zapraszamy do uczestnictwa!

Opublikowany przez Muzeum Ziemi Bieckiej Niedziela, 6 września 2020