Wernisaż wystawy malarstwa Barbary Rudzińskiej

21 lipca 2022

W dniu 8 lipca odbył się wernisaż wystawy malarstwa Barbary Rudzińskiej, artystki związanej z Bieczem od 18 lat. Przepięknie namalowany Biecz w wielu odsłonach mogli podziwiać licznie(jak zawsze na wystawach Basi) zgromadzeni goście. Gości powitał dyrektor Muzeum Ziemi Bieckiej dr Paweł Kocańda, następnie głos zabrała sama artystka. Po części oficjalnej przyszedł czas na mini recital w wykonaniu Pawła Beka i Macieja Gracy. Bardzo się cieszymy, że Kromerówka znów wypełniła się po brzegi a nawet troszkę gości „wylało” się do naszego ogródka 🙂 Następnie przyszedł czas na poczęstunek, rozmowy i podziwianie obrazów.

Wystawa Barbary Rudzińskiej będzie czynna w godzinach pracy Muzeum przez całe wakacje. Zapraszamy!