Królowa Lama prezentuje! Part II

Wernisaż wystawy odbył się 28.07.2017, czynna do 25.08. Zapraszamy do Kromerówki!

Piotr Wątroba – artysta z Tarnowa, absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie na kierunku Grafika. Stypendysta Miasta Tarnowa w 2016 r. Czynnie pracuje jako freelancer, ilustrator jak i projektant graficzny w studiu reklamowym. Już od najmłodszych lat z zainteresowaniem śledzi rozwój branży projektowej i bada wpływy designy na społeczeństwo. W czasie studiów artystycznych zaczął publikować pod pseudonimem Królowa Lama ukazując swoje działania i dzieląc się spostrzeżeniami. Nie unika humory w swoich projektach i chętnie angażuje się w życie społeczne rodzinnego miasta – Tarnowa. Aktywnie działa w stowarzyszeniu „Projekt Tarnów” gdzie wspiera koordynacje wymian międzynarodowych, prowadzi warsztaty związane z zagadnieniami plastycznymi, oraz wspiera rozwój stowarzyszeń pozarządowych. Jest również wokalistą grupy Fingers oraz MagentaMood. W 2016 roku nagrał płytę „Nowy Porządek”.

_dsc2229 _dsc2234 _dsc2241

_dsc2247 _dsc2248 _dsc2256 _dsc2267